40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kur skatīties F1, tiešraide (LIVE)

Kur skatīties, likme.tv
8. maijs, 2022, 0:13

Pēdējos gados aizvien lielāku popularitāti gūst F1. Liela uzmanība F1 tika pievērsta brīdī, kad Mihaels Šūmahers dominēja sacensībās, bet tagad pirmā formula atguvusi spozmi, lielā mērā pateicoties “Netflix” seriālam “Drive to Survive”. Protams, arī pašas sacīkstes un neprognozējamie rezultāti piesaista skatītāju uzmanību.

 

Kur skatīties F1 tiešraidē

Cilvēki, kas vēlas vērot sacīkstes latviešu valodā, to var darīt Viaplay platformā. Viena mēneša abonēšanas cena ir 9,99 eiro, tomēr Viaplay jaunajiem klientiem izstrādājusi īpašu piedāvājumu – pirmie trīs mēneši tikai par 9,99 eiro kopā jeb 3,33 eiro mēnesī! Tet saviem klientiem piedāvā Viaplay pirmajā mēnesī par 4,99 eiro, bet no otrā mēneša summa būs 7,99 eiro. Atlaide spēkā 11 mēnešus un piedāvājumu var apskatīt šeit.

Tāpat pieejama oficiālā F1 platforma F1TV, kur iespējams skatīties ne tikai Formula 1 sacensības, bet arī Formula 2 un Formula 3. Tiešraidē sacensības iespējams vērot par 64,99 eiro gadā (mēnesī vidēji 5,42 eiro), savukārt par 26,99 eiro gadā var iegādāties “Access” paku, kas piedāvā vērot sacensības atkārtojumā, kā arī labākos momentus.

 

Labākās likmes uz F1

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss