40 EUR bezriska likme
Saņemt

Likmes uz EURO 2021

Futbols, likme.tv
29. marts, 2021, 21:15

Eiropas čempionāts futbolā, kam vajadzēja notikt 2020. gada vasarā, vispasaules pandēmijas dēļ tika pārcelts par gadu un norisināsies šovasar no 11. jūnija līdz 11. jūlijam. Turnīrs būs īpašs ar to, ka tiks aizvadīts 12 dažādās Eiropas pilsētās – Londonā, Minhenē, Romā, Baku, Sanktpēterburgā, Budapeštā, Bukarestē, Amsterdamā, Bilbao, Glāzgovā, Dublinā un Kopenhāgenā.

Starp 24 izlasēm Somija un Ziemeļmaķedonija piedzīvos debiju Eiropas čempionātā, bet otro reizi lielākajā Eiropas futbola forumā piedalīsies Velsa un Slovākija. Izslēgšanas spēlēm kvalificēsies katras grupas uzvarētāja, 2. vietas īpašniece, kā arī četras no sešām labākajām 3. vietas komandām.

Astotdaļfināla cīņas notiks astoņās pilsētās, ceturtdaļfināli tiks aizvadīti Minhenē, Sanktpēterburgā, Romā un Baku, savukārt pusfināli un fināls risināsies Londonā.

A grupa (Roma, Baku): Turcija, Itālija, Velsa, Šveice

B grupa (Kopenhāgena, Sanktpēterburga) Dānija, Somija, Beļģija, Krievija

C grupa (Bukareste, Amsterdama): Nīderlande, Ukraina, Austrija, Ziemeļmaķedonija

D grupa (Londona, Glāzgova): Anglija, Horvātija, Skotija, Čehija

E grupa (Sevilja, Sanktpēterburga): Spānija, Zviedrija, Polija, Slovākija

F grupa (Budapešta, Minhene): Ungārija, Portugāle, Francija, Vācija

Likmes uz EURO 2021 grupu turnīru

Katrā lielajā futbola turnīrā ir pa kādai nāves grupai, un šoreiz tā ir F grupa. Pēc bukmeikeru prognozēm galvenā favorīte uz 1. vietu grupā ir Francija (koeficients 2,15), taču praktiski tikpat labas izredzes triumfēt ir Vācijai ( 2,25), bet Portugāles uzvarai piešķirts koeficients 6,50. Tiek prognozēts, ka visas trīs izlases kvalificēsies izslēgšanas spēlēm, jo augstākais koeficients ir tikai 1,25.

Visblīvākā situācija ir A grupā. Par grupas favorīti ir noteikta Itālija (koeficients 1,06, ka tiks tālāk), taču gan Šveices ( 1,53), gan Turcijas ( 1,62), gan Velsas ( 1,72) izredzes kvalificēties nākamajam turnīra posmam ir novērtētas visai līdzīgi.

Tiek prognozēts, ka no B grupas kvalificēsies Beļģija ( 1,06) un Dānija ( 1,29), taču visai labas izredzes atvēlētas arī Krievijai ( 1,40). C grupā absolūta favorīte ir Nīderlande (koeficients 1,40, ka triumfēs grupā, koeficients 1,03 uz tikšanu tālāk), bet Ukraina ( 1,29) un Austrija ( 1,40) cīnīsies par 2. vietu.

Bukmeikeri ir pārliecināti, ka Anglija būs labākā D grupā ( 1,40) un kvalificēsies tālāk ( 1,03), tāpat visai droši totalizatori paredz Horvātijas 2. vietu grupā ( 1,20, bet uzvara grupā – 4,00). F grupā nav lielu šaubu par Spānijas uzvaru (koeficients 1,32), bet par pārējām vietām solās būt interesanta cīņa, jo praktiski vienādas izredzes tikt tālāk paredz Polijai ( 1,45) un Zviedrija ( 1,50), tiesa, nekur tālu nav arī Slovākija ( 2,20).

Likmes uz EURO 2021 uzvarētāju

Totalizatoru vērtējumā nav izteiktas favorītes uz čempiones godu. Niecīgā vadībā atrodas Anglija, kuras triumfs novērtēts ar koeficientu 6,00, kamēr Beļģijai piešķirts koeficients 6,50. Tāpat reālas izredzes 11. jūlija vakarā celt virs galvas kausu ir atvēlētas Francijai ( 7,00), Vācijai ( 8,00), Nīderlandei ( 8,00) un Spānijai ( 9,00).

Bukmeikeri piedāvā veikt likmes uz EURO 2021 rezultatīvāko spēlētāju. Ja Anglija ir nominālā favorīte uz titulu, tad anglis Harijs Keins ir favorīts labākā bombardiera balvai (koeficients 6,00), bet pirmajā pieciniekā atrodas arī beļģis Romelu Lukaku ( 9,00), portugālis Krištianu Ronaldu ( 10), francūzis Kilians Mbapē ( 10) un nīderlandietis Memfiss Depajs ( 20).

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis