40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kur skatīties EURO 2020 (EURO 2021) | Tiešraide

3. jūnijs, 2021, 13:19

Eiropas čempionāts futbolā, kam vajadzēja notikt 2020. gadā, bet Covid-19 dēļ tika pārcelts uz 2021. gadu, sāksies 11. jūnijā ar spēli starp Turcijas un Itālijas izlasēm. Kopumā ir sešas grupas, katrā pa četrām komandām, bet nākamajai turnīra kārtai jeb astotdaļfinālam kvalificēsies katras grupas divas labākās, kā arī četras labākās trešās vietas ieguvējas. Pirms pieciem gadiem 2016. gadā par Eiropas čempioni Francijā notiekošajā turnīrā kļuva Portugāles izlase.

13 Jul
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

 

Čempionāts norisināsies 11 Eiropas pilsētās – Londonā, Romā, Seviljā, Sanktpēterburgā, Minhenē, Budapeštā, Kopenhāgenā, Glāzgovā, Amsterdamā, Bukarestē un Baku.

A grupaB grupaC grupaD grupaE grupaF grupa
TurcijaDānijaNīderlandeAnglijaSpānijaUngārija
ItālijaSomijaUkrainaHorvātijaZviedrijaPortugāle
VelsaBeļģijaAustrijaSkotijaPolijaFrancija
ŠveiceKrievijaZiemeļamķedonijaČehijaSlovākijaVācija

Televīzijā spēļu online tiešraides piedāvās kanāls TV6, tiesa, tajā nebūs iespējams vērot spēles, kas sāksies plkst. 16:00. Mači, kas sāksies plkst. 19:00 un 22:00, būs vērojami TV6 tiešraidē, bet pēdējā grupu turnīra kārtā tiks piedāvāts viens mačs. Visu spēļu (51) tiešraides piedāvās nākamās paaudzes televīzija GO3. Tāpat turnīra gaitā TV6 būs iespējams vērot visu maču apskatus, lai visi interesenti būtu lietas kursā par notiekošo galvenajā futbola dzīves notikumā 2021. gadā!

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis