Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Aļona Ostapenko: likmes, koeficienti un totalizatoru piedāvājumi

Teniss, likme.tv
1. marts, 2021, 15:57

Aļona Ostapenko – Latvijas tenisa pirmā rakete, kura, neskatoties uz to, ka ir tikai 23 gadus jauna, jau paspējusi izcīnīt savu vietu pasaules tenisa sabiedrībā, ielauzties labāko pieciniekā un priecēt Latvijas līdzjutējus ar lielām uzvarām.

Lielākais karjeras panākums līdz šim Ostapenko bija 2017. gada vasarā, kad 20 gadu vecumā viņa triumfēja prestižajā “French Open” turnīrā. Tajā pašā gadā latviete uzvarēja arī Seulas turnīrā, bet 2019. gadā tika izcīnīts tituls Luksemburgā. 2018. gada 19. martā latviete pakāpās uz 5. vietu WTA rangā, kas ir visu laiku augstākā pozīcija. Jāmin, ka junioru vecumā Aļona triumfēja arī prestižajā Vimbldonas turnīrā.

Likmes uz Ostapenko ir populāras tenisa līdzjutēju vidū. Latviete spēlē agresīvu tenisu, laukumā ir ļoti emocionāla, bieži izceļoties ar sulīgiem epitetiem, kas raisa papildu interesi arī līdzjutēju vidū. Slavenajā 2017. gada “French Open” turnīrā Ostapenko, sākot ar astotdaļfināla mačiem, nevienu reizi pēc totalizatoru domām nebija favorīte, turklāt finālā koeficients 3.64 bija lielākais visa turnīra gaitā.

Ostapenko Parīzes turnīrā vienspēlēs aizvadīja septiņus mačus. Ja uz katru spēli tiktu veikta 10 eiro likme uz Ostapenko uzvaru, turnīra beigās tīrā peļņa būtu 75,8 eiro! Iespaidīgs koeficients pirms turnīra tika izlikts uz latvietes triumfu – 81.00! Citiem vārdiem runājot, ja tiktu veikta 10 eiro likme, tīrā peļņa būtu 800 eiro!

Totalizatori piedāvā veikt likmes ne tikai uz Ostapenko sniegumu konkrētajā mačā, bet turnīrā kopumā. Piemēram, “Betsafe” pirms turnīriem piedāvā koeficientus prognozēm, cik tālu aizkļūs Ostapenko – paliks 1. kārtā, tiks līdz 3. kārtai, sasniegs finālu utt.

Pēdējos gados Ostapenko sniegums nav stabils, par ko liecina atrašanās 49. vietā rangā. Latvietes klupšanas akmens ir pretinieku nenovērtēšana, ko var redzēt arī koeficientu izteiksmē. Piemēram, 2020. gada “French Open” turnīrā Ostapenko izstājās 3. kārtā, atzīstot Paulas Badosas pārākumu, kuras uzvara pirms mača tika novērtēta ar koeficientu 3.01.

https://likme.tv/likmju-skola/ka-pareizi-veikt-likmes-uz-anderdogiem-tenisa-galvenie-faktori-lai-analizetu-speles/

 

 

 

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis