Wisla Krakow vs
Puszcza NiepołomiceKlubu pārbaudes spēles · 2026. g. 1. jūl. · 08:00
Final score: Wisla Krakow 4–0 Puszcza Niepołomice
Trešdien, 2026. gada 1. jūlijā, Klubu pārbaudes spēlē tiksies divas Polijas komandas – Krakovas "Wisla" un Niepołomices "Puszcza". Spēle solās būt līdzīga, ņemot vērā bukmeikeru prognozes, kas paredz 45% izredzes neizšķirtam un viesiem, bet tikai 10% mājinieku uzvarai. "Wisla" pēdējās piecās spēlēs uzrādījusi vāju sniegumu ar vienu uzvaru, diviem neizšķirtiem un diviem zaudējumiem, savukārt "Puszcza" ir labākā formā ar divām uzvarām, diviem neizšķirtiem un vienu zaudējumu.
Interesanti, ka abu komandu pēdējās piecās savstarpējās spēlēs dominējusi "Puszcza" ar trim uzvarām pret "Wisla" vienu, kā arī reģistrēts viens neizšķirts. "Wisla" ir guvusi astoņus vārtus un ielaidusi septiņus sešās spēlēs, kamēr "Puszcza" ir bijusi rezultatīvāka, gūstot 11 vārtus un ielaižot astoņus piecās spēlēs. Šajā pārbaudes spēlē uzmanība jāpievērš "Puszcza" uzbrukuma potenciālam un "Wisla" spējai uzlabot savu aizsardzību, lai apturētu pretinieku vārtu guvumus. Tāpat svarīgi būs redzēt, vai "Wisla" spēs lauzt savstarpējo spēļu negatīvo tendenci pret "Puszcza".
1. M. Lubik, 52. J. Krzyzanowski, 50. M. Kutwa, 97. W. Biedrzycki, 4. R. Mikulec, 8. M. Carbo, 41. K. Duda, 17. M. Bozic, 10. F. Duarte, 51. M. Kuziemka, 30. K. Tokarczyk