Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Nāc uz LVBET un saņem izdevīgu reģistrēšanās bonusu!

Saņemt bonusu

Likme TV viens no sadarbības partneriem ir Latvijas tirgū salīdzinoši nesen ienākušais sporta totalizators un online kazino LVBET. Tur ikviens spēlētājs atradīs iespaidīgus īpašos piedāvājumus kā jaunajiem, tā esošajiem klientiem, plašu likmju piedāvājumu un konkurētspējīgus koeficientus!

Ja Latvijas platuma grādos LVBET tikai nesen uzsācis savas gaitas, pateicoties tā lieliskajam sporta likmju piedāvājumam, LVBET ir labi pazīstams zīmols visā Eiropā.

Tāpēc nenokavē savu iespēju un izmēģini LVBET plašu piedāvājumu klāstu! Viens no tiem ir īpaši kārdinošs – jauno klientu bonuss sporta totalizatora sadaļā neatstās vienaldzīgu nevienu, kurš nolems izmēģināt savus spēkus LVBET!

Kāds ir sporta iepazīšanās bonuss un ko tas piedāvā?

Viss, kas jāizdara, jāiziet veiksmīgi vienkāršotais reģistrācijas process un jāveic vismaz 20 EUR pirmā iemaksa (depozīts). Pirmajā reģistrēšanās dienā šī summa jāapgroza un spēlētājam tiks piešķirtas divas bezriska likmes kopā 20 EUR vērtībā (2 x 10 EUR).

Lai spēlētājs iegūtu jauno klientu bonusu, pirmajai izdarītajai likmei ir jābūt kvalificējošai likmei, kas veikta pēc pirmās iemaksas vismaz 20 EUR apmērā sporta totalizatora sadaļā. Likmes var būt gan vienkāršas, gan kombinētas. Vienīgais nosacījums – kopējais likmes kupona koeficients nedrīkst pārsniegt 7,00.

Atceries – pirmā likme ir jāveic pirmajā reģistrācijas dienā, lai tu varētu saņemt bonusu! Taču ar to jauno klientu bonuss nebeidzas.

Esot aktīvam arī pēc pirmās likmes izdarīšanas, ir iespējams tikt pie vēl papildus bezriska likmēm, vadoties pēc veiktā apgrozījuma pirmajā nedēļā pēc reģistrēšanās.

Kā tas darbojas?

  • Apgrozot 50 EUR, tiek piešķirta bezriska likme 5 EUR vērtībā
  • Apgrozot 100 EUR, tiek piešķirtas divas bezriska likmes katra 10 EUR (2 x 10 EUR)
  • Apgrozot 500 EUR, tiek piešķirtas četras bezriska likmes katra 10 EUR (4 x 10 EUR)
  • Apgrozot 1000 EUR, tiek piešķirtas četras bezriska likmes katra 20 EUR (4 x 20 EUR)

Bezriska likmes var izmantot tad, ja minimālais kopējais koeficients likmes kuponā ir 2,00 un jābūt iekļautiem vismaz diviem notikumiem katram ar minimālo koeficientu 1,25.

Bonusi jauno lietotāju spēles kontos tiek piešķirti nākamajā dienā pēc pirmās spēlētāju aktivitātes un kad kvalifikācijas likmes ir apstrādātas. Svarīgi atcerēties – kvalifikācijas likmēm jābūt ar vismaz koeficientu 1,40.

Cik ilgā laikā var izmantot piedāvājumu?

Bezriska likmes ir iespējams izmantot septiņu dienu laikā pēc to piešķiršanas. Laimētas likmes uz šo piedāvājumu neattiecas. Par ko gan nevajadzētu skumt – ja laimēsi, iegūsi reālu naudu savā kontā, bet ja fortūna nebūs tavā pusē, tev būs vēl viena iespēja! Un ir iespējams iegūt pat vēl vairāk!

Jāpiebilst, ka LVBET rūpējas ne tikai par jaunajiem, bet arī esošajiem klientiem dažādu bonusu un akciju izskatā. Nāc uz LVBET un izmanto iespējas laimēt!

Saņemt bonusu
Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu