Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Augsburg” un “Koln” tikšanās

Augsburga, 21:30 @ 23.04.2021

2 no 2!

Vācijas futbola Bundeslīgā piektdienas vakarā norisināsies vienā spēle, un “Augsburg” savā laukumā tiksies ar “Koln”. Ar 33 punktiem 30 spēlēs “Augsburg” turnīra tabulā atrodas 12. vietā, bet Ķelne mēģina saglabāt vietu čempionātā, jo pašlaik ar 26 punktiem ir priekšpēdējā vietā.

Pēdējās trīs spēles “Augsburg” bijušas neveiksmīgas, jo piedzīvoti divi zaudējumi, kā arī vienreiz spēlēts neizšķirti. Pie panākuma komanda pēdējo reizi tika 3. aprīlī. Par pārsteigumu “Koln” parūpējās pēdējā Bundeslīgas kārtā, jo izcīnīja 2:1 uzvaru pār vienu no spēcīgākajām komandām “RB Leipzig”, tiesa, pirms tam Ķelne nebija uzvarējusi deviņās spēlēs pēc kārtas.

Bukmeikeru vērtējumā piektdienas vakarā izteiktas favorītes nav. “Koln” uzvarai piešķirts koeficients 2,60, “Augsburg” panākums novērtēts ar koeficientu 2,85, savukārt neizšķirta iespējas koeficients ir 3,15.

Pēdējās septiņās no deviņām “Koln” izbraukuma spēlēm Bundeslīgā kopā gūti vismaz trīs vārti. Koeficients, ka piektdienas vakarā komandas būs precīzas vismaz trīs reizes (vairāk par 2,5), ir 2,20.

Sešos mačos no pēdējiem astoņiem ar “Koln” dalību Bundeslīgā abas komandas guvušas vārtus. Šāda notikuma piepildīšanās piektdienas mačā novērtēta ar koeficientu 1,85.

Rezultāts: “Koln” uzvara 3:2 (3:0)

Standings provided by Sofascore
Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.85
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes5
Precīzas2
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-1,64
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37