Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Arsenal” spēlējusi labi

Birmingema, 14:30 @ 19.03.2022

2 no 2!

Anglijas Premjerlīgā sestdien būs tikai viena spēle, un tā norisināsies starp Birmingemas “Aston Villa” un Londonas “Arsenal”. 28 spēļu laikā “Aston Villa” sakrājusi 36 punktus un atrodas 9. vietā, kamēr “Arsenal” aizvadījusi par spēli mazāk, taču tikusi pie 51 punkta, kas dod 4. vietu.

Iepriekšējā kārtā “Aston Villa” piedzīvoja zaudējumu pret “West Ham United”, kas pārtrauca triju uzvarētu spēļu sēriju. “Arsenal”, sākot ar 10. februāri, bija uzvarējusi piecas spēles pēc kārtas, bet sērija pārtrūka pagājušajā nedēļā, kad tika zaudēts “Liverpool”.

Par nelielu favorīti bukmeikeri uzskata “Arsenal”, piedāvājot koeficientu 2,40. “Aston Villa” uzvara novērtēta ar koeficientu 3,05, kamēr vismazāk ticamais scenārijs ir neizšķirts – koeficients 3,60.

Pēdējās astoņās savstarpējās spēlēs Premjerlīgas ietvaros pirmie vārti tika gūti līdz 30. minūtei. Koeficients, ka šis scenārijs atkārtosies sestdien, ir 1,89.

Pēdējās septiņās savstarpējās spēlēs Premjerlīgā viena no komandām uzvarējusi pirmajā puslaikā, neielaižot vārtus. Uz to, ka arī šajā reizē būs tāds pats iznākums, var uzlikt ar koeficientu 2,00.

Rezultāts: “Arsenal” uzvara 1:0 (1:0), pirmos vārtus gūstot 30. minūtē

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: vairāk par 0,5 vārtiem līdz 30. minūtei
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.89
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37