Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Zviedrija ir labāka

Glāzgova, 22:00 @ 29.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Anglijas un Vācijas milžu cīņas ēnā palikusi vēl viena ļoti interesanta spēle starp divām zili dzeltenajām komandām – Zviedriju un Ukrainu. Zviedrija ir viena no turnīra lielākajiem pārsteigumiem, grupā aiz sevis atstājot favorītes Spāniju un Poliju, nezaudējot nevienā mačā, divas spēles, ieskaitot pret spāņiem, noturot vārtus sausā.

Pēdējā mačā zviedri demonstrēja cīnītāju raksturu, pret poļiem palīdzēja arī veiksme un lieliskais Emīls Forsbergs, turpretī Ukrainas komanda pēdējā spēlē pret Austriju nedemonstrēja pārliecinošu sniegumu. Ja Ukraina spēles ar niknumu, ar kādu atspēlējās no 0:2 pret Nīderlandi, tad zviedri varētu arī trūkties, tomēr mana prognoze, ka zviedru disciplīna apslāpēs Ukrainas centienus.

Prognozēju, ka Zviedrija uzvarēs ar tieši vienu vārtu pārsvaru.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 1:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Zviedrijas uzvara ar tieši 1 vārtu pārsvaru
KategorijaFutbols
Koeficients3.85
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
Sporta ziņu leģenda
Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes33
Precīzas10
Zaudētas21
Atgrieztas2
Peļņa:-4,25