Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Wizards” mēģinās pagarināt sēriju

Filadelfija, 2:00 @ 03.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Šonakt plkst. 2:00 pēc Latvijas laika risināsies Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu piektais mačs starp Filadelfijas “76ers” un Vašingtonas “Wizards”. Vadībā sērijā ar 3-1 atrodas Filadelfija, līdz ar to līdz iekļūšanai nākamajai kārtai nepieciešama vairs tikai viena uzvara.

Iepriekšējā spēlē savainojumu guva Žels Embīds, kurš ir komandas galvenais motors groza apakšā. Ar un bez viņa Filadelfija ir divas dažādas komandas.

Tikmēr Vašingtonas “Wizards” abi līderi – Bredlijs Bīls un Rasels Vestbruks var pavilkt komandu. Neskatoties uz to, ka duelis notiks Filadelfijā, Vašingtona vismaz vienu dueli var uzvarēt.

Bez Embīda ierindā spēle noteikti būs krietni ātrāka nekā parasti un tas “Wizards” mazajiem spēlētājiem pavērs iespējas sevi parādīt no labākās puses.

Prognoze: Vašingtonas “Wizards” izcīnīs panākumu

Prognoze neprecīza: “76ers” uzvara 129:112

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Vašingtonas "Wizards" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.95
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31