Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: vai Ostapenko tiks galā ar Sakari?

Ostrava, 14:30 @ 23.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Ceturtdienas pēcpusdienā Ostravas turnīra 2. kārtas maču aizvadīs Grieķijas tenisiste Marija Sakari, kura WTA rangā šobrīd ieņem augsto 12. vietu, un Aļona Ostapenko, kura ir 29. labākā tenisa spēlētāja. Līdz šim dāmas savā starpā tikušās divas reizes, panākumus sadalot uz pusēm.

Sakari nebija tālu no tā, lai iekļūtu pirmajā “US Open” finālā, taču pusfinālā nācās atzīt nākamās čempiones Emmas Radukanu pārākumu. Pēc Ņujorkas turnīra grieķiete nav spēlējusi. Ostravas korti Sakari ir zināmi, jo pirms gada viņa sasniedza turnīra pusfinālu.

Jau rakstījām par Ostapenko pārliecinošo sniegumu Luksemburgā, kas gan nerezultējās ar titulu, savukārt vakar pirmajā kārtā viņai nebija dižu problēmu pret Annu Bļinkovu, sakaujot Krievijas pārstāvi ar 6:4, 6:0.

Abām tenisistēm ir spēcīga serve, viņas spēlē agresīvā manierē un labi jūtas uz ātriem segumiem. Tajā pašā laikā Sakari spēj nospēlēt nosvērtāk brīžos, kad katrs punkts ir svarīgs, lieki neriskējot. Pēdējā tikšanās reizē uzvarēja Sakari un prognozēju, ka grieķiete izcīnīs uzvaru arī šodien.

Prognoze precīza: Sakari uzvara 6:4, 6:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Sakari uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.72
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19