Ostrava, 14:30 @ 23.09.2021

Prognoze precīza!

Ceturtdienas pēcpusdienā Ostravas turnīra 2. kārtas maču aizvadīs Grieķijas tenisiste Marija Sakari, kura WTA rangā šobrīd ieņem augsto 12. vietu, un Aļona Ostapenko, kura ir 29. labākā tenisa spēlētāja. Līdz šim dāmas savā starpā tikušās divas reizes, panākumus sadalot uz pusēm.

Sakari nebija tālu no tā, lai iekļūtu pirmajā “US Open” finālā, taču pusfinālā nācās atzīt nākamās čempiones Emmas Radukanu pārākumu. Pēc Ņujorkas turnīra grieķiete nav spēlējusi. Ostravas korti Sakari ir zināmi, jo pirms gada viņa sasniedza turnīra pusfinālu.

Jau rakstījām par Ostapenko pārliecinošo sniegumu Luksemburgā, kas gan nerezultējās ar titulu, savukārt vakar pirmajā kārtā viņai nebija dižu problēmu pret Annu Bļinkovu, sakaujot Krievijas pārstāvi ar 6:4, 6:0.

Abām tenisistēm ir spēcīga serve, viņas spēlē agresīvā manierē un labi jūtas uz ātriem segumiem. Tajā pašā laikā Sakari spēj nospēlēt nosvērtāk brīžos, kad katrs punkts ir svarīgs, lieki neriskējot. Pēdējā tikšanās reizē uzvarēja Sakari un prognozēju, ka grieķiete izcīnīs uzvaru arī šodien.

Prognoze precīza: Sakari uzvara 6:4, 6:2

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: Sakari uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Teniss
Koeficients
1.72
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Bendžamins
Tenisa skartais
Par ekspertu

Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
74
Precīzas
33
Zaudētas
37
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT