5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: vai Bautista Aguts izmantos pretinieka slikto formu?

Sinsinati, 17:00 @ 17.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Skatoties no pozīcijām ATP rangā, gaidāma interesanta cīņa Sinsinati turnīra 1. kārtā, jo Bulgārijas tenisa pārstāvis Grigors Dimitrovs, kurš rangā ieņem 20. vietu, spēlēs pret spāni Roberto Bautistu Agutu, kurš ir 16. labākais spēlētājs.

Dimitrova zaudējumu sērija sasniegusi trīs spēles, un pēdējā vienspēļu turnīra uzvara tika izcīnīta jūnija noslēdzošajā dienā. Arī tas panākums nenāca viegli, jo tika apspēlēts Fernando Verdasko, kurš atkopās pēc savainojuma. Grūti teikt, ko šajā turnīrā var sagaidīt no bulgāra, taču jāatceras, ka 2017. gadā Sinsinati viņš uzvarēja.

Sākoties “hard” sezonas posmam, Bautista Aguts sācis demonstrēt ierasto tenisu. Toronto turnīrā spānis aizcīnījās līdz pat ceturtdaļfinālam, kurā atzīts nākamā finālista Reilija Opelkas pārākums.

Četrās no piecām savstarpējām spēlēm uzvaru svinējis Dimitrovs, taču pēdējā reize bija 2018. gadā. Pašreizējā situācija ir tāda, ka Bautista Aguts ir krietni labākā fiziskajā formā, Dimitrovs sen nav uzvarējis, tāpēc prognozēju, ka Aguts triumfēs ar vismaz trīs geimu pārsvaru (handikaps -2,5).

Prognoze neprecīza: Dimitrova uzvara 6;3, 6:4

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Bautista Aguta handikaps -2,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.80
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
BendžaminsTenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu