Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Turcijas sieviešu volejbola līgas 2. finālspēle

Stambula, 19:30 @ 13.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Turcijas sieviešu volejbola līgā turpinās izšķirošie notikumi, un otrdienas vakarā otro finālspēli aizvadīs “Vakifbank” un “Fenerbahce” komandas. Pirms trim dienām piecu setu cīņā uzvaru izcīnīja “Vakifbank”.

“Vakifbank” ir visas finālsērijas favorīte ne tikai tāpēc, ka uzvarēja pirmo maču, bet arī tāpēc, ka bija labākā regulārās sezonas komanda, 30 spēlēs izcīnot 29 uzvaras, vienīgo neveiksmi piedzīvojot novembra otrajā pusē. Daudz neatpalika arī “Fenerbahce”, kas tika pie 27 uzvarām un trim zaudējumiem, taču savstarpējos dueļos pārāka bija “Vakifbank”.

Zināms, ka “Fenerbahce” rindās ir konstatēti pieci COVID-19 gadījumi, tāpēc komandas rotācija būs krietni šaurāka, kas liegs pacīnīties par uzvaru.

Prognozēju, ka “Vakifbank” izcīnīs tīro uzvaru jeb triumfēs ar 3:0.

Prognoze precīza: “Vakifbank” uzvara 3:0 (25:23, 25:19, 25:21)

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Vakifbank" uzvara 3:0
Veikt likmi
KategorijaVolejbols
Koeficients1.72
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63