Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Riga” FC pārrakstīs vēsturi

Gibraltārs, 19:00 @ 26.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Nedz Latvijas trīskārtējā čempione “Riga”, nedz Gibraltāra titulētākais klubs “Lincoln Red Imps” vēl nekad nav spēlējis Eirokausu grupu turnīrā, līdz ar to kādam no klubiem ceturtdienas vakars noteikti kļūs par vēsturisku brīdi. Pirmajā spēlē izteikts pārsvars piederēja laukuma saimniekiem rīdziniekiem, kuri otrā puslaika vidū arī izvirzījās vadībā, tomēr par momentu šķērdēšanu uzbrukumā un kļūdām aizsardzībā nācās maksāt dārgu cenu – viesi jau drīz vien panāca izlīdzinājumu 1:1.

Domājams, ka Gibraltārā bumbas un teritorijas kontrole būs līdzvērtīgāka, nekā tā bija Rīgā, un līdzvērtīgāka cīņa ar abpusējiem uzbrukumiem par labu varētu nākt arī rīdziniekiem, kuriem potenciāli būs vēl vairāk iespēju veidot pretuzbrukumos brīvos flangos. Malējie pussargi iepriekšējos mačos gan ir nedaudz pievīluši, tādēļ “Riga” būs svarīgi, lai, piemēram, soms Mikaels Soisalo atkal būtu tik bīstams kā vēl pirms dažām nedēļām, terorizējot sāncenšu aizsardzību gan ar reidiem, gan asām standartsituācijām.

“Riga” arī būs iztrūkumi aizsardzībā diskvalifikāciju dēļ – kartīšu normu sakrājuši latviešu aizsargi Ritvars Rugins un Antonijs Černomordijs. Ja pirmajam aizsardzības kreisajā flangā alternatīvu netrūkst, tad aizsardzības centrā izvēles iespējas ir krietni šaurākas un Černomordiju acīmredzot nāksies aizstāt komandas kapteinim Ivanam Paurevičam, tādējādi ietekmējot izvēli vidējā un potenciāli arī priekšējā līnijā, ja Filipi Brizola turpinās spēlēs astotā numura lomā. Jebkurā gadījumā tas gan nav mainījis to, ka uz papīra “Riga” ir stiprāka komanda ar kvalificētākiem izpildītājiem un tai arī būtu jābūt labākā gatavībā – Gibraltāra čempionāts sāksies tikai oktobrī. Kā vienmēr piebilde – pārākums uz papīra ir jāapliecina arī laukumā!

Prognozēju, ka “Riga” pārspēs “Red Imps” pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 1:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Riga" FC uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.38
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90