Madride, 23:00 @ 10.06.2021

Prognoze neprecīza!

Spānijas basketbola čempionātā šovakar noskaidrosies pirmā fināla dalībniece, jo sērijas trešo jeb izšķirošo spēli aizvadīs Madrides “Real” un “Valencia”. Abas komandas izcīnījušas uzvaras savos laukumos.

Lai gan iepriekšējo maču “Valencia” aizvadīja ļoti pārliecinoši, par šī vakara spēles favorīti, ņemot vērā laukuma priekšrocības, uzskatāma “Real” komanda. Augstākās raudzes komandas vienmēr pēc smagiem zaudējumiem izdara secinājumus un veic izmaiņas, un noteikti to darīs arī Madride.

“Valencia” turēsies līdzi un centīsies iekost, taču “Real” ir ļoti liela pieredzes bagāža, kas nospēlēs ļoti būtisku lomu, tāpēc prognozēju, ka Madride izcīnīs uzvaru ar vismaz sešu punktu pārsvaru (handikaps -5,5).

Prognoze neprecīza: “Real” uzvara 80:77

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Prognoze: "Real" handiakps -5,5
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.07
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Eksperta statistika
Likmes
65
Precīzas
21
Zaudētas
42
Atgrieztas
2
Peļņa:
Likmes
155
Precīzas
61
Zaudētas
88
Atgrieztas
6
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT