Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Pliškovas un Vekičas duelis

Parīze, 18:30 @ 01.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Sieviešu “French Open” turnīra pirmajā kārtā uzvarētāju noskaidros Karolīna Pliškova un Donna Vekiča. WTA reitingā Pliškova pašlaik atrodas 10. vietā, savukārt Vekiča ir 36. labākā tenisa spēlētāja pasaulē.

Pliškovas sezonu par ļoti veiksmīgu nevar nosaukt, taču labu ritmu viņa uzņēma pirms Parīzes, aizspēlējoties līdz Romas finālam. Jā, zaudējums Igai Švjontekai ar 0:6, 0:6 nav diez ko iepriecinošs, taču kāds cerību stariņš ir parādījies. Ar lieliem panākumiem “Roland Garros” Pliškova nav izcēlusies, taču pāris kārtas izdodas pārvarēt ik gadu.

Vekiča 2021. gadā piedalījusies tikai trīs turnīros, turklāt visi bijuši gada sākumā. Pēc “Australian Open” viņai tika veikta ceļgala operācija, un tikai tagad viņa atgriezusies kortā. Skaidrs, ka pirmais mačs būs ļoti sarežģīts, īpaši ņemot vērā, ka pretī stāsies TOP 10 tenisiste.

Prognozēju, ka Pliškova izcīnīs uzvaru ar vismaz sešu geimu pārsvaru (handikaps -5,5).

Prognoze neprecīza: Pliškovas uzvara 7:5, 6:4

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Pliškovas handikaps -5,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19