Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Packers” un “49ers” necieš viena otru

Grīnbeja, 3:15 @ 23.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Viena no spēlēm, kuru noteikti gaida daudzi līdzjutēji! “Playoff” turnīrā šīs divas komandas necieš viena otru, taču pēdējā laikā tieši “49ers” neļauj sev pārkāpt pāri. Sanfrancisko ir viena no fiziskajām komandām NFL. Izteikta skrējienu uzbrukuma komanda, kura cenšas ar spēku un masu stumt uz aizmuguri pretinieku, atbrīvojot ceļu skrējējiem. Kad pretinieki pieraduši pie skrējiena, tad piespēles sāk izpildīt Džimijs Garapolo, kurš ir vidējas klases “quarterback”, taču prot arī uztaisīt pāris lieliskus momentus spēlē. Nedomāju, ka ir daudz komandas, kas pretī vēlas saņemt “49ers”. Uz jautājuma gan ir Niks Bosa – aizsardzības līnijas zvaigzne, kuram pretinieku “quarterback” ir saldais ēdiens!

“Packers” komanda iznāk ārā no atpūtas nedēļas un lūkos tikt konferences finālā. Bieži vien ir jautājumi par šīs brīvās nedēļas ietekmi uz komandām, taču nedomāju, ka “Packers” cietīs no tā. Uz jautājuma ir viens no melnā darba darītājiem uzbrukumā Markess Valdess Skantlings. Gribētos ticēt, ka Grīnbeja salādēs vismaz 23 punktus Sanfrancisko. Ko darīs aizsardzība? Kā redzams, tad pret komandām, kurām ir izteikti labi skrējienu uzbrukumi, aizsardzībai klājas grūti, un “49ers” noteikti ir pāris spēlētāji, kas ir gatavi skriet kad un cik vajag!

Uzskatu, ka šajā spēlē viss ir iespējams, arī “49ers” uzvara, taču likmi apdrošināšu – komandas savā starpā spēlē rezultatīvi, tādēļ mana likme, ka “49ers” nezaudēs ar vairāk kā 9 punktiem un kopējais punktu skaits spēlē būs vairāk par 42!

Prognoze neprecīza: “49ers” uzvara 13:10

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "49ers" handikaps +9 un kopā vairāk par 42 punktiem
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.12
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54