Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Oklohomsitijas “Thunder” pret Sanantonio “Spurs”

Oklohomsitija, 03:00 @ 25.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Naktī uz ceturtdienu laukumā atgriezusies līdz šim veiksmīgi spēlējusī Sanantonio “Spurs”, kas aizvadīs spēli pret Oklohomsitijas “Thunder”. Pusotru nedēļu “Spurs” komanda ir izlaidusi, jo komandā tika konstatēti COVID-19 gadījumi, un pagājušajā nedēļā pieši par basketbolu varēja aizmirst.

Jau šobrīd ir zināms, ka Sanantonio nevarēs palīdzēt vairāki nozīmīgi spēlētāji. Ģimenes apstākļu dēļ nespēlēs komandas rezultatīvākais basketbolists Demars Derozan, bet drošības protokola dēļ nepalīdzēs Keldons Džonsons (2. rezultatīvākais), būtisku lomu spēlējošais Rudijs Gejs, kā arī starta piecinieka spēlētājs Deriks Vaits. Uz jautājuma zīmes ir veterāna Lamarkusa Aldridža dalība mačā, bet pēdējo reizi laukumā viņš devās 1. februārī.

Jaunā “Thunder” komanda šosezon vairāk zaudē nekā uzvar, tomēr šobrīd praktiski neviens spēlētājs nav traumēts. Tas, ka Oklohomai ir pa spēkam uzvarēt stiprākas komandas, apstiprinājās pavisam nesen, kad savā laukumā apspēlēta tika “Bucks”. Vairāk nekā nedēļu “Spurs” nav aizvadījusi spēles, treniņi atsākās pavisam nesen, sastāva iztrūkumi ir ļoti būtiski – “Thunder” ir lieliska iespēja papildināt uzvaru ražu.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Thunder" uzvara ar -3.5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.28
Prognozi piedāvā
Ričards Vambuts, eksperts, likme.tv
NBA vērotājs
Ričards ir kaislīgs NBA līdzjutējs, bet pilsētā runā, ka pat viens no zinošākajiem visā valstī. Viņš palīdz veidot populāro iknedēļas NBA raidījumu "Ūdenszeļļi", kas skatāms "Best4Sport TV" kanālā. Katru mēnesi savas pārdomas par NBA Ričards publicē portālā Sportapils.com, tāpat ir izdevies pabūt žurnālista statusā NBA spēlēs, redzot notiekošos procesus "no iekšas".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes15
Precīzas8
Zaudētas7
Atgrieztas0
Peļņa:-0,41