Oklohomsitija, 03:00 @ 25.02.2021

Prognoze neprecīza!

Naktī uz ceturtdienu laukumā atgriezusies līdz šim veiksmīgi spēlējusī Sanantonio “Spurs”, kas aizvadīs spēli pret Oklohomsitijas “Thunder”. Pusotru nedēļu “Spurs” komanda ir izlaidusi, jo komandā tika konstatēti COVID-19 gadījumi, un pagājušajā nedēļā pieši par basketbolu varēja aizmirst.

Jau šobrīd ir zināms, ka Sanantonio nevarēs palīdzēt vairāki nozīmīgi spēlētāji. Ģimenes apstākļu dēļ nespēlēs komandas rezultatīvākais basketbolists Demars Derozan, bet drošības protokola dēļ nepalīdzēs Keldons Džonsons (2. rezultatīvākais), būtisku lomu spēlējošais Rudijs Gejs, kā arī starta piecinieka spēlētājs Deriks Vaits. Uz jautājuma zīmes ir veterāna Lamarkusa Aldridža dalība mačā, bet pēdējo reizi laukumā viņš devās 1. februārī.

Jaunā “Thunder” komanda šosezon vairāk zaudē nekā uzvar, tomēr šobrīd praktiski neviens spēlētājs nav traumēts. Tas, ka Oklohomai ir pa spēkam uzvarēt stiprākas komandas, apstiprinājās pavisam nesen, kad savā laukumā apspēlēta tika “Bucks”. Vairāk nekā nedēļu “Spurs” nav aizvadījusi spēles, treniņi atsākās pavisam nesen, sastāva iztrūkumi ir ļoti būtiski – “Thunder” ir lieliska iespēja papildināt uzvaru ražu.

Prognoze: "Thunder" uzvara ar -3.5
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.28
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ričards Vambuts
NBA vērotājs
Par ekspertu

Ričards ir kaislīgs NBA līdzjutējs, bet pilsētā runā, ka pat viens no zinošākajiem visā valstī. Viņš palīdz veidot populāro iknedēļas NBA raidījumu "Ūdenszeļļi", kas skatāms "Best4Sport TV" kanālā. Katru mēnesi savas pārdomas par NBA Ričards publicē portālā Sportapils.com, tāpat ir izdevies pabūt žurnālista statusā NBA spēlēs, redzot notiekošos procesus "no iekšas".

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
12
Precīzas
5
Zaudētas
7
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT