5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: “Natus Vincere” un “G2 Esports” aizvadīs saspringtu spēkošanos par iekļūšanu finālā

16:30 @ 20.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

“BLAST Premier Spring Final 2021” “CS:GO” turnīra pusfinālā tiksies divas komandas, kas atrodamas pasaules piecu spēcīgāko komandu reitingā. “Natus Vincere” (2.) un G2 Esports (4.). Šī pāra uzvarētājus finālā jau gaida Krievijas vienība “Gambit”, kas šobrīd ir pasaules spēcīgākā organizācija “CS:GO” disciplīnā.

“G2 Esports” turnīru iesāka ar neveiksmi pret “BIG” no Vācijas trīs kartēs, savukārt “Natus Vincere” izglābās no neveiksmes pret latvieša Helvija “broky” Saukanta pārstāvēto “FaZe”, piedzīvojot neveiksmi pirmajā kartē, bet nākamās divas uzvarot ar 16:14.

Turpinājumā zaudētāju zarā “G2” atkal trīs kartēs no turnīra izslēdza jau pieminēto “FaZe” un “Complexity”. Vakar vienība aizvadīja par cīņu par iekļūšanu pusfinālā pret “Ninjas In Pyjamas”. Ļoti aizraujošā trīs mapju duelī starptautiski pārstāvētā komanda, vairākas reizes zaudējot pārliecinošu vadību, tomēr prata nosargāt panākumu un nokļūt soli no lielā fināla.

Savukārt Krieviju pārstāvošā “Natus Vincere” pēc panākuma ar “FaZe”, uzvarētāju zarā ar 2-0 pārspēja savu šīs dienas pretinieku pāridarītājus “BIG”. Vakar, lai automātiski iekļūtu lielajā finālā pretim stājās “Gambit”. Ļoti saistošā pirmajā kartē labāk pretinieku kļūdas izmantoja pasaules reitinga pirmais numurs, uzvarot 16:7. Turpinājumā “Na`VI” pēc lieliska sākuma guva drošu panākumu kartē “Ancient”, tomēr tas nepārvērtās pārliecībā, aizvadot ļoti sliktu izšķirošo karti un ar 1-2 atzīstot saviem tautiešiem.

Iepriekšējos trīs mēnešos, statistiski nedaudz labāk izskatās Krievijas komanda. Viņu pirmais karšu bans ir “Vertigo”, ko pretinieki spēlē nesliktā līmenī, bet “G2” kā pirmo parasti izslēdz “Overpass”.

Pārējās kartes procentuāli uzvarētas vienādā skaitā, izņemot “Dust2”, kur krietni labāki ir “Natus Vincere” un “Mirage”, kur pārsvars pieder “G2”. Ļoti ticams, ka šīs kartes redzēsim arī šodienas mačā.

Savstarpējos dueļos labāk veicies pasaules otrajam numuram, kas uzvarējis iepriekšējās četrās tikšanās reizēs.

Lai arī Krievijas komanda biežāk aizvada divu karšu mačus nekā trīs, tomēr vērtējot potenciālās kartes, ir liela iespēja, ka šodien uzvarētāja noskaidrošanai būs nepieciešams maksimālais karšu skaits. Gaidāms, ka komandas rādīs ļoti interesantu spēli, kas neatstās nevienu interesentu vienaldzīgu.

Prognoze: Uzvarētāja noskaidrošanai nepieciešamas trīs kartes

Prognoze precīza: “Natus Vincere” uzvara 2:1

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Vairāk nekā 2,5 kartes
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients2.10
Prognozi piedāvā
Matīss Daniels Kokins, eksperts, likme.tv
Esporta entuziasts
Matīss ir Sportazinas.com e-sporta sadaļas žurnālists, kurš aktīvi seko galvenajām šī sporta aktuālitātēm. Pastiprinātu uzmanību eksperts pievērš tādām spēlēm kā: CS:GO, Dota 2, League Of Legends un Valorant.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes13
Precīzas4
Zaudētas9
Atgrieztas0
Peļņa:-5,49

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu