Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Movistar Riders” vai “Sinners”?

20:00 @ 18.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Abas vienības ir izcēlušās ar stabilu sniegumu pēdējā laikā, ne velti iekļūstot TOP30 pasaules rangā pēdējās nedēļās. Izņemot divus negaidītus “Sinners” (29) zaudējumus, kur arī abās spēlēs tika aizvadītas 3 kartes. Ne viena, ne otra komanda nespēlē “dust2” (pēdējo 3 mēnešu laikā MR 0x, Sinners 2x), tāpēc domāju, ka šo karti mēs šajā spēlē neredzēsim, ja vien nenotiks kas negaidīts.

Gan “Movistar Riders” (26), gan “Sinners” ir diezgan spēcīgs “map pool”, attiecīgi nav izteiktu ļoti vāju karšu, izņemot jau pieminēto “dust2”, tāpēc uzskatu, ka šī spēle būs ļoti sīva, un potenciāli tiks izspēlētas visas 3 kartes. Tā kā šajā turnīrā raundu diference ir būtiska lieta, komandām ir būtiski uzvarēt to pašu 1 mapi pat zaudējuma gadījumā.

Ja vien kāda no abām komandām uz šodienas spēli neieradīsies ar ļoti sliktu formu vai arī nepiedzīvos vienkārši “sliktu dienu”, grūti ieraudzīt scenāriju, ka spēle varētu noslēgties 2-0 vienā vai otrā virzienā.

Prognozēju, ka būs vairāk par 2,5 kartēm.

Prognoze precīza: “Sinners” uzvara 2:1

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: vairāk par 2,5 kartēm
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients2.02
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Esporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37