Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Melnkalnes derbijs Adrijas līgā

Bara, 18:00 @ 18.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Adrijas basketbola līgā svētdien spēle starp divām Melnkalnes komandām – “Mornar Bar” un “Buducnost”. Pirmie pašlaik ieņem 4. vietu ar 17 uzvarām un septiņām neveiksmēm, bet “Buducnost” ir turnīra līdere ar 22 uzvarām un trim zaudējumiem.

“Mornar Bar” sniegums pēdējos piecos mačos ir bijis slikti, jo piedzīvoti četri zaudējumi, līdz ar to krietni apdraudēta ir vieta arī labāko četriniekā, kas garantētu iekļūšanu izslēgšanas spēlēs. Šosezon komandas savā starpā tikušās trīs reizes, divreiz uzvarot tieši “Mornar Bar”, taču visi mači bijuši 2020. gadā.

“Buducnost” sezonas otrajā spēlē ļoti labi, jo Adrijas līgā uzvarējusi 11 spēlēs pēc kārtas. Komandas sastāvs ir labi komplektēts, jo piesaistīti labi leģionāri, kā arī Melnkalnes izlases basketbolisti.

Prognozēju, ka “Buducnost” izcīnīs uzvaru ar vismaz trīs punktu pārsvaru (handikaps -3).

Prognoze neprecīza: “Mornar Bar” uzvara 100:92

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Buducnost" handikaps -3
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.86
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes3
Precīzas0
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-3,00
Prognozes172
Precīzas78
Zaudētas94
Atgrieztas0
Peļņa:-4,89