Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Līdsas “United” pret “Burnley”

Līdsa, 14:00 @ 27.12.2020
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Līdsas “United” un “Burnley” Premjerlīgas tabulā atrodas gandrīz līdzās – 14. un 16. vietā -, taču abu šīs sezonas stāstos līdzību tikpat kā nav. Līdsas “United” 14 spēlēs ir guvusi 24 vārtus, kas starp otrā desmitnieka komandām ir pārliecinoši labākais rādītājs, Līdsai ir ceturtā bumbas kontrole līgā (57,0%) un ceturtā vieta arī pēc izdarīto sitienu skaita (15,4). Jautāsiet, ko šāda komanda dara tik zemu? Vienkārši – Līdsai ir arī visvairāk ielaisto vārtu līgā (30) un 17. sliktākais atļauto sitienu skaits pa saviem vārtiem (15,3), kas ir gandrīz tikpat liels, cik pašas izdarīto sitienu kopsumma.

Turpretī “Burnley” ar astoņiem vārtiem ir dalīti sliktākais uzbrukums līgā, pēc bumbas kontroles tā ir priekšpēdējā vietā līgā (42,7%) un pēc atļauto sitienu skaita – 16. vietā (14,7). Tomēr “Burnley” ļoti labi spēlējusi tieši pret otrā desmitnieka klubiem, sešās spēlēs iegūstot desmit punktu un zaudējot tikai vienreiz, un nav zaudējusi četros mačos pēc kārtas. Kamēr Līdsa četrās spēlēs ir piedzīvojusi trīs zaudējumus un ielaidusi 13 vārtu. Līdsas “United” iepriekšējo nedēļu kalendārs gan arī nebija nekāda dāvana, spēlējot gan pret “Chelsea” (1:3), gan Mančestras “United” (2:6).

Nosauktā statistika diezgan viegli ļauj prognozēt spēles gaitu – Līdsa dominēs bumbas kontrolē, bet “Burnley” gaidīs iespējas pretuzbrukumiem. Tomēr, neskatoties uz dažu nedēļu atšķirīgo formu, ilgtermiņā Līdsas “United” potenciāls ir vērtējams augstāk – ja pret grandiem par tik atklātu futbolu Līdsa ir spiesta maksāt ļoti dārgi, jo tai vienkārši nav tik augsta līmeņa spēlētāju un arī tik plaša rezervistu soliņa, lai izturētu Marselo Bjelsas pieprasīto intensitāti, tad tās sastāva kvalitātei vajadzētu būt pietiekamai, lai nospiestu “Burnley” līmeņa komandas un atvairītu “Burnley” līmeņa priekšējās līnijas draudus.

Prognoze precīza: Līdsas uzvara 1:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Anglijas premjerlīga. Līdsas "United" pret "Burnley": Līdsas uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.74
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes8
Precīzas4
Zaudētas4
Atgrieztas0
Peļņa:-0,81
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90