Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: kurā turnīra posmā izstāsies Krievija?

Rīga @ 21.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Mūsu kaimiņzeme turnīru sagaida ar lielām problēmām. Jau iepriekš bija zināms, ka WADA sankciju dēļ krieviem neļaus izmantot karogu un ģerboni uz formas. Bet tas pat nav galvenais, jo šogad komandas sastāvs ir viens no vājākajiem pēdējo gadu laikā. Aizsardzības līnija izskatās samērā labi, bet vārtsargi un uzbrukums ir īsta katastrofa. Nav noslēpums, ka Krievijā svarīgāk par tavu meistarību ir piederība noteiktajām organizācijām, kas ir spilgti redzams arī šajā modelī.

Krieviem ir diezgan viegla grupa tajā ziņā, ka iekļūt “play-off” turnīrā nebūs problēma. Uzvarēt gan būs grūti, jo spēcīgu sastāvu savākusi Čehija, arī Zviedrija noteikti ir pretendente uz pirmo vietu A grupā. Ar Krievijas līmeni pietiks, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, bet tālākai cīņai ar šo sastāvu var arī nepietikt. Komandas galvenais treneris Valērijs Bragins ir aizsardzības stila piekritējs, bet visi mēģinājumi likt Krievijai spēlēt no aizsardzības allaž beigušas neveiksmīgi.

Prognozēju, ka 2014. gada čempionei turnīrs noslēgsies jau ceturtdaļfinālā.

Prognoze precīza: Krievija ceturtdaļfinālā zaudēja Kanādai

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Krievijas izlase izstāsies ceturtdaļfinālā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients4.00
Prognozi piedāvā
Konstantīns Fjodorovs, eksperts, likme.tv
Sportazinas.com hokeja apskatnieks
Bērnības gados Konstantīns apmeklēja hokeja mačus Liepājā un nemaz nedomāja, ka kādreiz par šo spēli arī rakstīs. Dzīve iegrozījusies tā, ka tagad viņš ir hokeja apskatnieks portālā Sportazinas.com. No Konstantīna varat sagaidīt prognozes par KHL, NHL, Latvijas Virslīgu un, protams, arī izlašu spēlēm. Vēju pilsētas patriots, kurš pirms pandēmijas bija biežs viesis Liepājas sporta komandu spēlēs. Kā neacīmredzams bonuss ir viņa plašas zināšanas par Ukrainas hokeju.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes7
Precīzas3
Zaudētas4
Atgrieztas0
Peļņa:+0,71