Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Kings” vēl saglabā izredzes

Sakramento, 5:00 @ 08.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Agrā sestdienas rītā pēc Latvijas laika NBA laukumos tiksies divas Rietumu konferences komandas – Sakramento “Kings” un Sanantonio “Spurs”. 66 spēlēs “Kings” izcīnījusi 29 uzvaras, šobrīd konferencē ieņemot 12. vietu, bet “Spurs” ar 31 uzvaru 65 spēlēs ir 10. labākā komanda.

Lai gan ilgāku laiku “Kings” nevar palīdzēt De’Ārons Fokss un tagad ārā ir arī Tairīss Haliburtons, Sakramento spēlē ļoti labi, jo pēdējo sešu spēļu nogrieznī izcīnītas piecas uzvaras, turklāt pēdējie četri mači pēc kārtas uzvarēti izbraukumā, kas dod vēl cerības iekļūt “play-in” turnīrā. Nespēlējot galvenajiem mazajiem spēlētājiem, savu sniegumu krietni uzlabojis Delons Vraits, kopā ar Badiju Hīldu un Rišonu Holmsu velkot komandu uz priekšu.

Pilnīgi citādāks skats ir ar “Spurs”, kas zaudējusi piecas spēles pēc kārtas. Var teikt, ka neveiksmes nav pārsteidzošas, jo pretī nāca divreiz Jūtas “Jazz”, kā arī pa reizei Filadelfijas “76ers”, Bostonas “Celtics” un Maiami “Heat”, taču pirms tam Sanantonio mocījās arī pret Vašingtonas “Wizards” un Ņūorleānas “Pelicans”. Interesanti, ka pēdējo sešu spēļu laikā trīsreiz spēlēts pagarinājums.

Ņemot vērā, ka “Kings” uzņēmusi ļoti labu ritmu, prognozēju, ka uzvaru sērija turpināsies.

Prognoze neprecīza: “Spurs” uzvara 113:104

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Kings" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.45
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31