Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Itālijas ceturtdaļfināla izšķirošā spēle!

Venēcija, 22:00 @ 20.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Itālijas basketbola līgas A sērijā noskaidrosies pusfināla dalībniece, jo sērijā starp Venēcijas “Umana Reyer” un “Dinamo Sassari” pienākusi izšķirošā spēle! Pēc aizvadītiem četriem mačiem katrai komandai ir pa divām uzvarām.

Līdz šim katrā mačā uzvarējusi tā komanda, kas spēlē savā laukumā. Vispirms “Umana Reyer” mājās svinēja visai minimālus panākumus (92:91 pagarinājumā un 83:78), bet “Dinamo” savā laukumā triumfēja pārliecinošāk attiecīgi ar 15 un 13 punktiem.

Kā jau saprotams, “Dinamo” abās izbraukuma spēlēs nebija tālu no tā, lai izcīnītu uzvaru. Lai gan par dueļa favorīti bukmeikeri uzskata Venēcijas komandu, uzskatu, ka lielākas izredzes iekļūt tālāk ir Sasari komandai – tai ir ļoti labs galvenais treneris, kā arī kopumā kvalitātes ziņā “Dinamo” ir nedaudz priekšā.

Prognozēju, ka “Dinamo Sassari” izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Uman Reyer” uzvara 93:91

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Dinamo Sassari" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.40
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63