5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Francija vai Dončičs?

Tokija, 14:00 @ 05.08.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Otrajā Tokijas basketbola pusfinālā tiksies Francijas un Slovēnijas izlases. Līdz šim abas komandas turnīrā spēlējušas nevainojami, jo visās astoņās spēlēs izcīnītas uzvaras. Francūži iesāka grupu turnīru ar panākumu pret ASV, kam sekoja uzvaras pār Čehiju un Irānu, savukārt ceturtdaļfinālā pieveikta Itālija, kas izrādīja labu pretestību.

Slovēnija un Luka Dončičs ir vieni no galvenajiem pārsteiguma autoriem. Jau pirmajā grupas spēlē pārliecinošs panākums pret Argentīnu, pēc tam sagrauta Japāna, savukārt cīņā par pirmo vietu apspēlēta arī Spānija. Ceturtdaļfinālā Eiropas čempioniem nebija nekādu problēmu pret Vāciju – 94:70.

Bukmeikeri par favorīti uzskata Slovēniju, tomēr Francijas izlase ir tāds pretinieks, kāds slovēņiem vēl nav bijis Tokijā. Jā, Spānija ir ļoti augstas klases komanda, taču tur kodolu veido spēlētāji, kuru karjeras jau drīz beigsies, kamēr vairāki no Francijas līderiem ir savā pilnbriedā. Ņemot vērā lielo NBA pieredzi, francūži zinās, kas jādara ar Luku Dončiču, lai viņu vismaz ierobežotu.

Slovēnijai būs lielas problēmas ar Rudiju Gobēru, tāpēc prognozēju, ka Francija uzvarēs un iekļūs finālā.

Prognoze precīza: Francijas uzvara 90:89

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Francijas uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.25
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu