SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Saņemt

Prognoze: EG un NiP duelis

19:45 @ 16.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Spēle par izdzīvošanu turnīrā. Nesenā pagātnē abas vienības nav tikušās savstarpējās spēlēs, tāpēc nav uz ko atskatīties, lai spētu objektīvi salīdzināt to, kas ir mainījies.

Tas, ko noteikti var pateikt uzreiz, – EG (21) ir uz pareizā ceļa, un vakardienas spēle pret “Gambit” varēja izvērsties abos virzienos. Ļoti tuva cīņa, mazliet neveiksmes pirmajā kartē un zaudējums 0:2, bet rezultāts nepastāsta to, kāda patiešām bija spēle. Ar mazu veiksmes palīdzību EG varēja uzvarēt pirmo karti un kas to lai zina, kas būtu noticis tālāk.

Ar pozitīvām iezīmēm pēc vakardienas nonākam pie ļoti sliktā NiP (11) snieguma – 0:2 zaudējums pret “Complexity” un serverī nevarēja pamanīt pat vismazāko rokrakstu no zviedriem. Nedrīkst nepaslavēt “Complexity”, bet, lai NiP šodien uzvarētu, manuprāt, tad kādam no spēlētājiem jārāda pašu labāko individuālo spēli un trenerim jāizdara mājasdarbs.

EG rādījuši simpātiskāku sniegumu kopumā, un man patīk tas, ko es redzu serverī. Domāju, ka ar dažiem mēnešiem viņiem pietiks, lai iekļūtu atkal top15 vai pat top10, bet pasaules reitings šobrīd neliecina neko. Ja salīdzina komandas saspēli un pašreizējo formu, domāju, ka EG šodien būs pārāki ar “MICHU” un “Cerq” priekšgalā.

Prognozēju, ka “Evil Geniuses” uzvarēs sērijā.

Prognoze neprecīza: NiP uzvara 2:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Evil Geniuses" uzvara
KategorijaCyber
Koeficients2.02
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Miks SiliņšEsporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37

Mēs izvēlamies

  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • 75€ bonusa likme
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Saņem €50 vērtas likmes!
  • Sporta iepazīšanās piedāvājums 100% naudas atgriešana līdz pat 40 €
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT
SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu