Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: cik viegli Cicipam būs pret Krajinoviču?

Hamburga, 15:00 @ 16.07.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Hamburgas ATP turnīrā šodien norisināsies ceturtdaļfināla cīņas, un otrajā duelī tiksies grieķis Stefans Cicipas, kurš rangā ieņem 4. vietu, un serbs Filips Krajinovičs, kurš pašlaik ir 44. labākais tenisists pasaulē. Šī būs trešā savstarpējā spēle kopumā.

Pagājušajā gadā Cicipas spēlēja Hamburgas finālā, līdz ar to šogad ir jāaizstāv reitinga punkti, taču viņš arī zina, kā šeit jāspēlē. Grieķis atrodas favorīta statusā, jo ir vienīgais TOP 10 spēlētājs šeit, kā arī tikai viens no diviem, kurš rangā atrodas starp pirmajām 20 vietām. Turnīrā Cicipas aizvadījis tikai vienu maču, jo pirmā kārta viņam bija brīva.

Krajinovičs pašlaik nav labākajā fiziskā formā, jo pirmajās divās kārtās serbs uzvaru izcīnīja trīs setos, kas nozīmē, ka viņš nebija tālu no tā, lai noslēgtu sacensības. Saprotams, ka ar katru maču Krajinovičs paliek labāks un, lai gan Cicipas ir neapšaubāms dueļa favorīts, grieķim varētu arī nebūt nemaz tik viegli, jo abos iepriekšējos savstarpējos dueļos Krajinovičs spēja uzvarēt vismaz vienu setu (viens no dueļiem bija “French Open” ietvaros).

Prognozēju, ka Krajinovičs nezaudēs ar vairāk kā pieciem geimiem (handikaps +5).

Prognoze precīza: Krajinoviča uzvara 3:6, 6:1, 6:3

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Krajinoviča handikaps +5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.88
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19