Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Bārtija un Sabaļenka Madrides finālā

Madride, 19:30 @ 08.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Madrides WTA 1000 turnīra finālā sestdien tiksies Ešlija Bārtija un Arina Sabaļenka. Rangā Austrālijas pārstāve Bārtija ieņem pirmo vietu, savukārt baltkrieviete Sabaļenka atrodas 7. pozīcijā, bet šis tenisistēm būs trešais duelis 2021. gadā.

Bārtija sasniegusi finālu, taču ne visās kārtās izdevās pārliecinoši uzvarēt. Divos no pieciem mačiem bija nepieciešami trīs seti uzvarētājas noteikšanai, ko nevarētu teikt par Sabaļenku, kas visa turnīra gaitā demonstrē stabilu sniegumu. Interesanti, ka nevienā no mačiem baltkrieviete viena seta ietvaros nav zaudējusi vairāk par trim geimiem.

Tenisistes šogad savā starpā tikušās divas reizes. Gan Maiami, gan Štutgartē uzvaras izcīnīja Bārtija, taču abos mačos tika aizvadīti visi trīs seti, tāpēc prognozēju, ka Sabaļenka nezaudēs ar vairāk kā diviem geimiem (handikaps +2,5).

Prognoze precīza: Sabaļenkas uzvara 6:0, 3:6, 6:4

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Sabaļenkas handikaps +2,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.65
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19