Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Baena uzstādīs labāko rezultātu Bostādē

Bostāde, 16:00 @ 16.07.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Cīņas vīriešu tenisā notiek arī Zviedrijas pilsētā Bostādē. Pēdējā piektdienas ceturtdaļfināla spēlē par vietu pusfinālā spēkosies ranga 97. numurs Roberto Karvaljess Baena no Spānijas un divas pozīcijas zemāk esošais Norberts Gombošs no Slovākijas.

Pagājušajā nedēļā Zalcburgā Baena nespēlēja labi, jo izkrita jau otrajā kārtā. Šķiet, ka “Challenger” turnīru viņš neuztvēra pilnībā nopietni, jo rezultāti šonedēļ ir krietni labāki. Pirms diviem gadiem Bostādē viņš sasniedza ceturtdaļfinālu, un, kā redzams, šis rezultāts jau ir atkārtots.

Iepriekš Gombošs nav izcēlies ar tiem labākajiem rezultātiem, līdz ar to ceturtdaļfināla sasniegšanu jau var uzskatīt par lielisku rezultātu. Jāmin gan, ka uz māla slovāks spēlē labi, jo 22 aizvadītajās cīņās viņš ir triumfējis 13 reizes.

Tenisisti pirmo reizi tiksies savā starpā, bet kopumā labāks uz māla ir Baena, tāpēc prognozēju, ka spānis izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: Baenas uzvara 6:4, 6:2

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Baenas uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.73
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19