Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: AEK vai PAOK?

Atēnas, 17:00 @ 16.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Atēnu AEK un PAOK svētdien aizvadīs ceturtdaļfināla trešo spēli, kas arī izšķirs to, kura komanda turpinās sezonu. Sēriju ar +13 uzvaru iesāka AEK, taču savā laukumā PAOK izdevās reabilitēties.

Šādās svarīgās spēlēs daudz ko izsaka pieredze, un AEK komandai tā ir lielāka. Arī kopumā sastāvs AEK ir krietni labāks un pieredzējušāks, ieskaitot leģionārus. Ja runā par PAOK, tad tur galvenais spēlētājs ir Malkolms Grifins, kurš savulaik ir spēlējis Liepājas komandā, taču galvenā uzmanība tiek pievērsta vietējiem basketbolistiem.

Pēdējo reizi PAOK izbraukumā pārspēja AEK pirms diviem gadiem un uzskatu, ka šī sērija turpināsies, jo AEK izcīnīs uzvaru ar vismaz astoņiem punktiem (handikaps 7,5).

Prognoze neprecīza: AEK uzvara 87:81

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: AEK handikaps -7,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.10
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63