Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Principiāls duelis Kauņā: “Žalgiris” uzņem “Olympiacos”

Kauņa, 20:00 @ 22.01.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šonedēļ tiek aizvadītas 21.kārtas spēles Eirolīgā. Viena no tām risināsies Kauņā, kur vietējais “Žalgiris” uzņems Pirejas “Olympiacos”.

Abas vienības allaž ir izcēlušās ar kareivīgu noskaņojumu. Šajā mačā par motivācijas trūkumu noteikti nevajadzēs sūdzēties, jo tuvojas “play-off” un komandas ir sīvas konkurentes turnīra tabulā.

“Olympiacos” basketbolisti iepriekšējās piecās spēles ir izcīnījuši četras uzvaras. Iepriekšējā spēlē izbraukumā uzvarot Francijas klubu Lionas-Vīlērbānas “Asvel”. Savukārt “Žalgirim” piedzīvoti divi zaudējumi pēc kārtas pret krievu klubiem – Maskavas “CSKA” un Sankpēterburgas “Zenit”.

Ņemot vērā to, ka Kauņas klubs gribēs reabilitēties par saviem iepriekš piedzīvotajiem zaudējumiem un to, ka lietuvieši spēlēs savā laukumā, mana prognoze ir “Žalgiris” uzvara.

Prognoze precīza: “Žalgiris” uzvara 81:79

Prognozes rezultāts:Precīza
Eirolīga, Kauņas "Žalgiris" pret Pirejas “Olympiacos”: "Žalgiris" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.58
Prognozi piedāvā
Viktorija Kamaza, eksperts, likme.tv
Sporta reportiere
TV personība un sporta raidījumu vadītāja, kuras lielākā kaislība ir ULEB Eirolīga. Viktorija basketbolu atspoguļo jau vairāk kā astoņus gadus un ir apceļojusi teju visu Eiropu, veidojot reportāžas tieši par basketbola mačiem. Prognozes viņai palīdz veikt ne tikai padziļinātā interese par Eirolīgu, bet arī sievišķā intuīcija.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes8
Precīzas4
Zaudētas4
Atgrieztas0
Peļņa:-0,92