Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ekspreša prognoze: Francija uzvarēs un Polija aizvadīs saturīgu maču.

Berlīne, 18:15 @ 14.09.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Eurobasket 2022 noslēdzošie divi ceturtdaļfināli starp Franciju un Itāliju, kā arī Slovēniju un Poliju ir klāt un arī tie izskatās, ka būs tikpat interesanti kā vakardien redzētie.

Pirmajā spēlē Francija, kas tika ielozēta nāves grupā ar Lietuvu, Slovēniju, Vāciju, Bosniju un Hercegovinu, grupā zaudēja divas spēles, gan pret Vāciju, gan pret Slovēniju un no grupas izgāja kā trešā, astotdaļfinālā tiekoties pret Turciju, kur laimīgi un ar veiksmes palīdzību spēja pagarinājumā pieveikt Turciju. Komanda kopumā nedemonstrē stabilu sniegumu, bet ar to visu ir izdevies arī šajā turnīrā tikt top 8. Pretī stāsies Itālijas izlase, kur arī aizvadīja nestabilu grupu turnīru, piekāpjoties gan Grieķijai, gan Ukrainai un grupā paliekot tikai ceturtajā vietā un pretī saņemot Serbijas izlasi, kuru fantastiskā spēlē izdevās uzvarēt un izslēgt no turnīra vienus no galvenajiem titula pretendentiem. Lai gan Itālija nospēlēja turnīra labāko spēli pret Serbiju, uzskatu, ka tika atstātas daudz emocijas un šajā spēlē Francijai ir vairāk ieroču (meistarīgāki līderi Furnjē, Jabusele, Ertels, Gobērs, labāka aizsardzība), lai izcīnītu uzvaru un iekļūtu pusfinālā.

Otrajā spēlē esošie čempioni Slovēnija, kuri turnīrā šobrīd zaudējuši vienu spēli tiksies pret vienu no turnīra pozitīvajiem pārsteigumiem Polijas izlasi, kura grupā palika trešā, bet astotdaļfinālā nospēlējot aukstasinīgi un pārliecinoši, pieveica Ainara Bagatska trenēto Ukrainas izlasi. Šajā spēlē Slovēnija ir favorīte uz uzvaru, bet uzskatu, ka Polija var izrādīt pretestību. Šajā spēlē redzu, ka liels darbs no Polijas tiks paveikts tieši aizsardzībā. Vērojot tendences šajā spēlē uzskatu, ka Slovēnija neiemetīs vairāk par 94 punktiem, šo līniju Slovēnija šajā turnīrā no sešām spēlēm sasniegusi vienreiz, tāpat Polija saviem pretiniekiem turnīrā ļāvusi iemest 95 punktus tikai vienreiz.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Francija uzvara x Slovēnija iemetīs mazāk par 94.5 punktiem
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients3.05
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73