Olybet piedāvā jaunajiem klientiem iespaidīgu 200 eiro bonusa likmi

Jau vairākus gadus Olybet totalizators priecē Latvijas sporta cienītājus ar daudzveidīgu koeficientu un piedāvājumu klāstu. Ikkatrs sporta draugs var atrast sev tīkamāko piedāvājumu, un Likme TV jums piedāvā ieskatu tajos.

Jauno klientu 200 eiro bonusa likme

Ļoti īpašs piedāvājums ir jaunajiem klientiem. Ja reģistrēšanās brīdī tiek ievadīts kods ROCKET un septiņu dienu laikā kopš reģistrēšanās tiek apgrozīti vismaz 1000 eiro, tad klients saņems 200 eiro lielu bonusa likmi!

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

200 EUR bonusa likme

Nedēļas spēles bonusa likme

Olybet piedāvā klientiem arī spēļu tiešraižu servisu. Pirms neilga laika Olybet veica uzlabojumus platformai, tāpēc katru nedēļu piedāvā bonusu. Veicot vismaz 25 eiro lielu likmi uz Olybet izvēlēto nedēļas spēli, nākamajā pirmdienā tiks saņemta 10 eiro liela bonusa likme. Jāpiemin, ka prognozei jābūt izdarītai “live” režīmā un minimālajam koeficientam jābūt 1,80.

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

200 EUR bonusa likme

Kombinēto likmju zelta apdrošināšana

Īpašs piedāvājums ir tiem, kuriem patīk veikt kombinētās likmes. Ja tiks veikta kombinētā likme ar vismaz 5 notikumiem un tikai viens nebūs precīzs, Olybet izmaksās laimestu par pārējiem notikumiem! Piedāvājums spēkā no piektdienas līdz ceturtdienai, un piedāvājumam kvalificējas notikumi no Anglijas Premjerlīgas, “La Liga”, UEFA Čempionu līgas, ULEB Eirolīgas, NBA, NHL un citiem lielajiem turnīriem.

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

200 EUR bonusa likme

Bonusa likme par gūtajiem vārtiem

Ja esi kaislīgs futbola fans un tev patīk rezultatīvi mači, tad šis Olybet piedāvājums noteikti jāizmanto. Katru nedēļu Olybet publicē mačus, kas kvalificējas piedāvājumam. Veicot vismaz 25 eiro lielu likmi uz konkrēto spēli, saņemsi 5 eiro lielu bonusu par katriem gūtajiem vārtiem. Tāpat bonusu var saņemt par citiem mačiem, ja veikta likme un piepildās Olybet noteiktie nosacījumi.

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

200 EUR bonusa likme

Hokeja bonusa likmju caurlaide

Nav aizmirsti arī hokeja draugi. Labākie hokejisti pulcējas NHL, taču arī Eiropā nacionālie čempionāti ir ļoti aizraujoši, tāpēc Olybet piedāvā bonusa likmes uz hokeju. Lai saņemtu 10 eiro lielu bonusa likmi, nedēļas laikā jāapgroza vismaz 100 eiro, savukārt divas bonusa likmes 25 eiro vērtībā iespējams saņemt, ja tiek apgrozīti vismaz 500 eiro. Minimālajam koeficientiem jābūt 1,50.

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

200 EUR bonusa likme

Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
12
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 12
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
16
Raksti
Noderīga informācija 16
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT