Īpašais piedāvājums: KHL Austrumu konferences “būt vai nebūt” spēle! [Noslēdzies]

Ceturtdienas vakarā noskaidrosies otra KHL fināliste. Rietumu konferenci lielajā Gagarina kausa finālā pārstāvēs Maskavas CSKA, bet kura komanda pievienosies – Kazaņas “Ak Bars” vai Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard”?

Sērija iesākās ar divām “Avangard” uzvarām, taču sērija tikai ieskrējās, jo “Ak Bars” uzvarēja nākamos divus mačus. Omska panāca 3-2, taču neprata noslēgt sēriju, tāpēc šodien būs sagaida īsts saldais ēdiens! Interesanti, ka visās līdzšinējās sešās spēlēs uzvaru izcīnījusi komanda, kas spēlē izbraukumā, turklāt nekas tāds iepriekš KHL vēsturē nav noticis.

Regulārās sezonas labākā Austrumu konferences komanda “Ak Bars” pēdējo reizi finālā bija 2017. gadā, kad arī izcīnīja titulu, bet kopumā kluba rēķinā ir trīs Gagarina kausi. “Avangard” ar tādiem panākumiem nevar lepoties, taču divas reizes ir spēlēts finālā, tiesa, kauss netika izcīnīts.

Lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Līdz 150 EURNaudas atmaksa sporta likmēm

Īpašai spēlei pienākas īpašs bonuss! Likme TV sadarbībā ar Klondaika.lv piedāvā 50% atmaksu līdz 10 eiro uz Austrumu konferences fināla septīto spēli.

Lai varētu izmantot piedāvājumu, tev jau ir jābūt Klondaika.lv klientam un iepriekš veiktai likmei. Veicot iemaksu savā kontā, depozīta lauciņā jānorāda kods LIKMETV.

Likmes kartītē var tikt iekļauti vairāki notikumi, taču tie nevar būt kombinēti notikumi (pirmsspēles notikumi kombinēti kopā ar LIVE). Maksimālais koeficients ir 5,0, un piedāvājums attiecas uz pirmo aprēķināto likmi KHL mačā starp “Ak Bars” un “Avangard”.

Ja pirmā aprēķinātā likme zaudēs, tā tiks atgriezta 50% apmērā līdz 10 eiro! Piedāvājumu var izmantot vienu reizi.

Vairāk ar piedāvājuma nosacījumiem var iepazīties ŠEIT.

Īpašai spēlei pienākas īpašs bonuss!

50%naudas atmaksa

Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
15
Raksti
Noderīga informācija 15
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT