Īpašais piedāvājums: Hārtlijs čempions vai arī maģiskā 7. spēle? [Noslēdzies]

KHL sezona sasniegusi savu augstāko punktu, jo jau trešdienas vakarā var tikt noskaidrota šīs sezonas čempione. Pēc aizvadītām piecām cīņām vadībā ar 3-2 atrodas Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard”, līdz ar to tikai viena uzvara šķir komandu no pirmā Gagarina kausa, taču to centīsies nepieļaut Maskavas CSKA.

Hokeja līdzjutējiem šī sērija bijusi ļoti interesanta un neparedzama. Pirms fināla sākuma par galveno favorīti tika uzskatīta CSKA, taču jau pirmajā mačā “Avangard” pārsteidza un izcīnīja uzvaru. Maskavas komanda uzreiz reabilitējās un izcīnīja divas uzvaras pēc kārtas, tādējādi tiekot pie iniciatīvas, taču 4. spēlē to neizdevās pārvērst panākumā, jo Hārtlija vīri nokārtoja uzvaru papildlaikā. Pirms divām dienām CSKA piederēja pārsvars, taču “Avangard” divos pretuzbrukumos guva divus vārtus, panākot 3-2 sērijā.

Lai sniegtu vismaz kādu drošības un paredzamības sajūtu, Klondaika.lv sadarbībā ar Likme TV piedāvā īpašo bonusu uz sesto spēli – naudas atmaksu 50% apmērā līdz 10 eiro!

Piedāvājumam kvalificējas tie lietotāji, kuriem jau ir savs Klondaika.lv profils. Ja tas nav izdarīts, tad Likme TV piedāvā reģistrācijas bonusu jaunajiem Klondaika.lv klientam, kas ir līdz 150 eiro un ar ko var iepazīties ŠEIT.

KHL fināla 6. spēles īpašais piedāvājums!

Līdz 10 eiro!Naudas atmaksa visiem 50% apmērā

Lai tiktu pie KHL īpašā piedāvājuma, iemaksas brīdī depozīta lauciņā jānorāda kods “LIKMETV”.

Piedāvājumam kvalificēsies tā likme, kurā ir iekļauta “Avangard” – CSKA spēle un kura tiks aprēķināta pirmā. Kartītē var iekļaut vairākus notikumus ar kopējo maksimālo koeficientu 5, taču drīkst iekļaut tikai vienāda veida notikumus, piemēram, tikai pirmsspēles likmes vai tikai LIVE likmes.

Ja pirmā aprēķinātā likme, kurā būs iekļauts KHL fināla 6. mačs, zaudēs, uz spēlētāja kontu atpakaļ tiks ieskaitīta nauda 50% no kopējās veiktās summas, bet ne vairāk par 10 eiro. Zem “īpašo likmju” sadaļas pieejama arī prognoze ar paaugstinātu koeficientu, ka CSKA izcīnīs uzvaru un komandas kopā gūs vismaz piecus vārtus (koeficients 5).

Piedāvājumu var izmantot vienu reizi un ar noteikumiem var iepazīties ŠEIT.

Lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Līdz 150 EURNaudas atmaksa sporta likmēm

Prognoze: KHL finālsērija turpināsies

Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
15
Raksti
Noderīga informācija 15
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT