Īpašais piedāvājums: “Avangard” un CSKA cīņa par Gagarina kausu [Noslēdzies]

Aizvien tuvāk ir tas brīdis, kad noskaidrosim, kura KHL komanda virs galvas cels Gagarina kausu, taču šobrīd skaidrības un izteiktas favorītes nav, jo pēc aizvadītajām divām cīņām rezultāts starp Maskavas CSKA un Omskas “Avangard” ir 1-1!

Finālsērija iesākās ar “Avangard” uzvaru, un komanda demonstrēja ļoti labu sniegumu laukumā, jo guva četrus vārtus, kamēr pretinieki tikai vienreiz bija precīzi. Situācija izmainījās pēc divām dienām, jo maskavieši 12 minūšu laikā guva trīs vārtus, ar ko pietika pirmajai uzvarai sērijā – 3:0.

Šī sērija ir interesanta arī ar to, ka treneru korpusos ir latvieši. Visi zina, ka Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs vada “Avangard”, taču par video treneriem klubā strādā Pēteris Groms un Aldis Āboliņš, bet Sergejs Naumovs ir CSKA vārtsargu treneris.

Lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Līdz 150 EURNaudas atmaksa sporta likmēm

Lai gan CSKA vienmēr ticis uzskatīts par vienu no līgas flagmaņiem, lielajā Gagarina kausa finālā spēlēts tikai trīs reizes, bet vienīgais tituls izcīnīts 2018. – 2019. gada sezonā, kad tieši tika pārspēta “Avangard” vienība, kas kopumā divreiz iekļuvusi finālā.

Likme TV sadarbībā ar Klondaika.lv piedāvā īpašo bonusu uz ceturtdienas maču – naudas atmaksa 50% apmērā līdz 10 eiro!

Lai saņemtu šo piedāvājumu, tev jau ir jābūt Klondaika.lv klientam. Ja vēl neesi Klondaika.lv klients, tad sadarbībā ar Likme TV tiek piedāvāts lielākais starta bonuss Latvijā, kā ietvaros var saņemt naudas atmaksu 150 eiro vērtībā! Vairāk par piedāvājumu var lasīt ŠEIT.

Veicot iemaksu savā Klondaika.lv kontā, depozīta koda lauciņā jānorāda LIKMETV. Piedāvājums attiecas uz pirmo aprēķināto spēlētāja likmi, kurā ir iekļauts “Avangard” un CSKA mačs.

Klondaika uz šo spēli piedāvā lielisku bonusu

LĪDZ 10 EURNaudas atmaksa

Kartītē var iekļaut arī vairākus notikumus, kopējais koeficients nedrīkst pārsniegt 5, kā arī nedrīkst kombinēt jauktos notikumus jeb pirmsspēles notikumus ar LIVE notikumiem.

Ja pirmā aprēķinātā likme “Avangard” – CSKA spēlē zaudēs, spēlētājs saņems atpakaļ 50% no veiktās likmes summas, bet ne vairāk kā 10 eiro.

Piedāvājumu var izmantot vienu reizi.

Vairāk ar nosacījumiem var iepazīties ŠEIT.

Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
11
Raksti
Noderīga informācija 11
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT