Īpašais piedāvājums: koeficients 10 uz Povetkina uzvaru! [Noslēdzies]

Sestdienas vakarā (ap 22.00 pēc Latvijas laika) cīņas sporta veidu mīļotāju skatieni būs vērsti Gibraltāra virzienā, jo otro reizi ringā tiksies divi smagsvari – Aleksandrs Povetkins un Dilians Vaits.

Pirmā cīņa starp abiem bokseriem notika 2020. gada 22. augustā Anglijā. Lai gan lielu daļu cīņas Vaits demonstrēja ļoti labu sniegumu un bija tikai laika jautājums, kad Povetkins paliks uz dēļiem, notika negaidītais, jo krievu bokseris izturēja spiedienu un 5. raundā ar tehnisko nokautu izcīnīja uzvaru, pārsteidzot visu pasauli.

Vasarā Vaits pēc bukmeikeru domām bija favorīts, un tā tas ir arī šajā gadījumā. Uz to, ka Vaits triumfēs nedēļas nogalē, ir koeficients 1,22, bet Povetkina triumfs novērtēts ar koeficientu 3,80, bet ļoti maza iespēja, ka tiesneši lems par neizšķirtu – koeficients 30.

Betsafe izveidojusi īpašu piedāvāju visiem Povetkina cienītājiem, izliekot paaugstināto koeficientu 10,00, ka krievu bokseris nedēļas nogalē triumfēs! Ņemot vērā augsto koeficientu, maksimālā iespējamā likme ir 5 eiro, bet piedāvājums pieejams visiem Betsafe klientiem.

Visiem jaunajiem klientiem pieejams arī īpašais Betsafe piedāvājums – piecas bezriska likmes 10 eiro vērtībā jeb kopumā bezriska likmes 50 eiro vērtībā!

Ar visiem noteikumiem iespējams iepazīties ŠEIT.

Povetkins pret Vaitu: prognozes un koeficienti

Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
11
Raksti
Noderīga informācija 11
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021