Eirolīgas “play-off”: vai “Real” izdosies panākt izšķirošo spēli?

Serhio Ļuļs, likmetv
29. aprīlis, 2021, 8:56
Serhio Ļuļs | Foto: EuroLeague

Šovakar gaidāms ceturtais duelis “Turkish Airlines EuroLeague” ceturtdaļfināla pārī starp Madrides “Real” un Stambulas “Anadolu Efes”. Mačs sāksies 22:00 pēc Latvijas laika.

24 Apr
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

Pēc trīs spēlēm rezultāts sērijā ar 2-1 par labu Turcijas klubam. Pirmajos divos dueļos “Anadolu Efes” saviem konkurentiem neatstāja nekādus variantus, gūstot divas uzvaras ar vairāk kā 20 punktus lielu pārsvaru – 90:63 un 91:68.

Arī sērijas trešajā spēlē viss liecināja par to, ka panākumu gūs Stambulas komanda un karaliskajam Spānijas klubam starptautiskā sezona būs noslēgusies. Taču “Real” aizvadīja fantastiskas pēdējās četras minūtes spēlē, neielaižot nevienu punktu, atspēlējoties no -12 un gūstot uzvaru 80:76. Par galvenajiem varoņiem kļuva Serhio Ļuļs, Trejs Tompkins, Alberto Abalde un Rūdijs Fernandess, kuri raidīja grozā piecus trīspunktu metienus.

Šis arī bija pirmais mačs, kurā “Real” uzvarēja cīņā pie groza, izcīnot 39 atlēkušās bumbas pret 30 “Anadolu Efes”, kā arī otrajā puslaikā pieļāva tikai trīs kļūdas.

Tikmēr Stambulas vienībā Vasilis Mičičs un Rodrige Bobuā divatā guva 47 punktus. Lai cīnītos par uzvaru, pārējiem komandas biedriem būs jāsniedz lielāku artavu uzbrukumā.

Par sērijas ceturtās spēles favorītiem tupina uzskatīt Stambulas “Anadolu Efes” spēlētājus, koeficientam esot 1.35. Mājinieki novērtēti ar iespēju 3.40.

Visās trīs tikšanās reizēs izslēgšanas spēlēs šajā sezonā, pirmo puslaiku uzvarējuši ir “Anadolu Efes” vienība. To, ka tas notiks arī šajā spēlē, eksperti novērtējuši ar 1.40.

Komandas šajā sērijā katrā mačā ir guvušas vairāk kā 150 punktus kopā, bet nevienā vairāk par 160. To, ka abas vienības beidzot gūs vairāk par 159.5 punktiem bukmeikeri novērtējuši ar iespēju 1.80.