Vācijas Bundeslīgas flagmaņu divcīņa Leipcīga

RB Leipzig un Borussia, likme.tv
9. janvāris, 2021, 12:23

9.janvārī, 19.30 pēc Latvijas laika “RB Leipzig” savā laukumā uzņems vienu no galvenajām konkurentēm cīņā par Bundeslīgas čempiones titulu – Dortmundes “Borrusia”.

Šai cīņai būs milzu nozīme, jo gandrīz jebkāds iznākums var mainīt vietu sadalījumu pirmā četrinieka komandām, starp kurām ietilpst arī šī mača dalībnieces. Minhenes “Bayern” negaidīti 15.kārtas spēlē  zaudēja Mendenglābahas “Borrusia” ar 2:3, tādējādi paverot iespējas Leipcigai pārņemt līdera godu turnīra tabulā. Tomēr, lai to izdarītu jau šobrīd, ir viens priekšnosacījums – jāuzvar Dortumnde.

Bukmeikeru prognozes sliecas uz mājinieku komandas uzvaru, taču atstatums ir star koeficientiem ir visai niecīgs.

TotalizatorsLeipcigas uzvaraNeizšķirtsDortmundes uzvara
Betsafe 2.40 3.50 2.95
Optibet 2.35 3.50 2.95
11.lv 2.35 3.50 3.00
Pafbet 2.30 3.50 3.00

“RB Leipzig” ir ievērojama nezaudēto spēļu sērija. Komandai pēdējās astoņās spēlēs ir piecas uzvaras un trīs neizšķirti, no kuriem pēdējie četri mači ir bez ielaistiem vārtiem. Optibet uz notikumu, ka Leipciga neielaidīs vārtus piedāvā koeficientu 3.45, savukārt pragmatiskākiem spēlētājiem Betsafe iesaka ‘RB Leipzig” dubultiespēju 1.42.

Dotmundes vienība šobrīd atpaliek no pretiniekiem par sešiem punktiem. Pēdējā tikšanās reizē izdevās pieveikt Leipcigu ar 2:0, taču virs 1.5 vārtiem viņi ir guvuši tikai kopumā 2 no 6 pēdējām spēlēm. Jāatzīmē, ka komandas spilgtākais spēlētājs Erlings Hālands arī ir atgriezies ierindā, kas dod lielākas iespējas uzbrukumam realizēties arī uz tablo. Uz to, ka viņš gūs vārtus koeficients 2.28 ir pieejams Optibet, savukārt Dortmundes individuālais virs/zem uz likmi zem 1.5 no 11.lv ir pieejams ar koeficientu 1.55.

Jāatzīmē vēl arī tas, ka pēdējās astoņās tikšanās reizēs komandas ir nospēlējušas bez gūtajiem vārtiem 1.puslaikā, tādēļ ir vērts apskatīt Pafbet piedāvātajām likmēm 1.puslaikā.

Vairāk par 0.5 koeficients ir 1.29, savukārt vairāk par 1.5 tas ir 2.55. Visai agri gūstot vārtus, spēle var izvērsties ļoti rezultatīva un pirmajā puslaikā vieni vārti ir gandrīz vai garantēti.